SEMINÁŘE A PŘEDNÁŠKY

Seznámení s Human Design

Zajímáte se o Human Design? Ráda pro vás uspořádám přednášku, kde účastníky s jeho možnostmi podrobněji seznámím. Při menším počtu účastníků se bavíme o vašich konkrétních nastaveních. 

Pokud vás Human Design už oslovil, možná máte už za sebou individuální konzultací a začínáte se zajímat jak fungujete v týmu, v rodině, v komunitě… ráda pro vás uspořádám soukromý seminář.

Seminář probíhá ve vašich prostorách, může být kombinovaný s jiným lektorem a fyzickými technikami jako jóga, meditace, sportovní soustředění, stmelovací školní akce, outdoor firemní akce, doplněk firemního a manažerského vzdělávání.

Seminář lidsky jednoduchým a zároveň mentálně zajímavým způsobem představí 4 základní typy energetického nastavení, do kterých se rodíme (generátor, projektor, manifestor, reflektor) a 7 různých rozhodovacích autorit v těle (solar plexus, sakrál, slezina, G centrum, ego, mentální z prostředí, lunární). Součástí je osobní mapa pro každého z účastníků, aby na místě pochopil svá základní nastavení - kde vypichuji konkrétní odlišnosti pro každého individuálně.

Krásným vedlejším efektem je okamžité pochopení rozdílů mezi přítomnými účastníky, na konkrétních lidech a situacích běžného života. Přináší to uvolnění energie, nadšení pro další zkoumání, úlevu že “jsem v pořádku, jaký jsem” a otevřené dveře pro další individuální cestu…

MOŽNÉ FORMÁTY

  • 1 denní úvodní seminář: 4 typy aury a fungování, 7 rozhodovacích autorit
  • 2 denní seminář: párové mapy - spolupráce, interakce, fungování spolu
  • týmová nebo skupinová akce dle konkrétního zadání

Akci vždy naceňuji podle záměru, rozsahu a počtu lidí. Napište mi, určitě najdeme cestu.

Andrejku objevila jedna z mých letitých klientek a tak často si s ostatními ukazovali nějaké mapy a pořád o nich povídali, že jsem se s ní spojila a přizvala jí na naše jógové pobyty. Vznikla z toho fajn spolupráce na pokračování, kloubíme její přednášky a příklady z Human Design s jógovými technikami, které ukotvují nové informace do těla, pomocí práce s dechem. Vznikl z toho úspěšný koncept. Opět se přidávají bývalé klientky, protože osobní rozvoj a posun je nám společný. Oceňuji, že každá účastnice má připravenou osobní mapu a i když se vzděláváme společně, každá se dozví unikátní info na míru. Formou více než poutavou, praktickou i zábavnou.
Michaela (29)Lektorka jógy, Jindřichův Hradec